Новини
Зміна тарифу на розподіл природного газу з 1 січня 2021р.
- Подробности
- Опубликовано 18.12.2020 11:43
ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ
ПAT «Маріупольгаз» інформує споживачів природного газу щодо розміру тарифу на послуги розподілу природного газу
з 01.01.2021 року
Од.виміру |
з ПДВ |
ПДВ |
без ПДВ |
|
Тариф на послуги розподілу природного газу |
грн./м3 (на місяць) |
1,836 |
0,306 |
1,53 |
Підстава: Постанова НКРЕКП від 16.12.2020р. № 2457 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПAT «Маріупольгаз».
Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим НКРЕКП, що сплачується як плата за річну замовлену потужність з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, а саме: річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГPM (ПAT «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік.
Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.
З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:
39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.
Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:
39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.
Підстава: Кодекс газорозподільних систем (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2494 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за №1379/27824));
Типовий договір розподілу природного газу (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2498 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1384/27829)).
Алгоритм визначення замовленої потужності на 2021 рік!
- Подробности
- Опубликовано 24.11.2020 09:02
Нагадуємо, що згідно Кодексу газорозподільних систем річна замовлена потужність об’єкта споживача на розрахунковій календарний рік визначається Оператором ГРМ (яким є ПАТ «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, а саме з 01.10.2019р. по 30.09.2020р.
Згідно постанови НКРЕКП №580 від 07.03.2020р. з 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об'єкта (об'єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:
39 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об'єкта споживача, що не є побутовим.
АКЦІЮ від ПАТ «Маріупольгаз» завершено
- Подробности
- Опубликовано 02.11.2020 13:41
АКЦІЮ від ПАТ «Маріупольгаз» завершено
Нагадаємо головні правила участі : Оплата послуги транспортування газу до кінця року та реєстрація особового рахунку у Viber-боті.
Головними акційними призами стали: смартфон SamsungGalaxyA10s, сучасні бездротові навушники RealBudsAirNeo мікрохвильова піч DELFA.
Першим переможцем в акції від ПАТ «Маріупольгаз» став (о/р 237259 Дмитрієв Ігор Володимирович м. Маріуполь, вул.9 Авіадивізії б.6 кв.47) і переможець отримав смартфон Samsung Galaxy A10s
Другим переможцем став (о/р 43107 Малюга Юрій Васильович смт.Мангуш, вул.Морських Десантників б.33) і переможець отримав бездротові навушники Real Buds Air Neo
Третім переможцем став (о/р 209267 Рибін Ілля Миколайович м.Маріуполь, вул.Троїцька б.43 кв.73) і він отримав мікрохвильову піч DELFA
Щиро вітаємо із перемогою! Бажаємо приємного користування, та подальшого успіху.
Шановні учасники акції, не засмучуйтесь та слідкуйте за нашими новинами та акціями у Facebook : https://www.facebook.com/MariupolgaZZ та на сайті : https://margaz.com.ua
Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу і відновлення газопостачання
- Подробности
- Опубликовано 18.11.2020 10:13
ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи.
Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.
Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка).
В 2020 раці ПАТ «Маріупольгаз» здійснило більш ніж 720 відключень споживачів – боржників і споживачів, які крадуть природний газ.
ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.
Для вирішення питання погашення заборгованості і відновлення газопостачання споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».
У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.
Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено самовільне відновлення газоспоживання, при комплексному споживанні природного газу і опалювальній площі 70м2 нарахування об’єму природного газу складають 793,6м3 в місяць.
За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м.Маріуполь, вул.Миколаївська,16 або до Вашого районного відділку.
Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45
Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45;
перерва з 12-00 до 12-45.
Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»
Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ "Маріупольгаз" на 2021р.
- Подробности
- Опубликовано 30.10.2020 12:37
Еще статьи...
Подкатегории
- До уваги абонентів (1)
- Отвечаем на наиболее задаваемые вопросы (2)
-
Події
(18)
- Огляд в ЗМІ (18)