Новини

Шановні абоненти ПАТ «Маріупольгаз»!

 

   У зв’язку з нещодавньою трагедією у м.Києві наше підприємство докладно ознайомить Вас з процедурою повірки газових лічильників.

  Всі газові лічильники підлягають періодичній та безкоштовній повірці відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та  Кодексу газорозподільних систем. Повірка здійснюється за рахунок        ПАТ «Маріупольгаз» незалежно від того, чи є він власником засобу вимірювальної техніки.

  Процедура державної повірки (у тому числі демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт) лічильників газу, які встановлені для розрахунків за спожитий природний газ побутовими споживачами (населенням) для їх побутових потреб, необхідна для того щоб засвідчити справність лічильника, чи правильно він нараховує показання спожитого газу.

   Побутовий споживач, на території або в приміщенні якого встановлений лічильник газу, зобов’язаний забезпечити доступ представникам нашого підприємства після пред’явлення ними службових посвідчень для проведення робіт з демонтажу лічильника на повірку.

  У разі відмови в доступі до об’єкта побутового споживача представнику  ПАТ «Маріупольгаз» для зняття лічильника газу на періодичну повірку  споживачу змінюється режим нарахування об’ємів природного газу відповідно до вимог Кодексу газорозподільних мереж. Визначення об’єму спожитого природного газу здійснюється за граничними об’ємами споживання природного газу населенням з урахуванням усіх газових приладів і пристроїв за період з дня останнього контрольного зняття показань лічильника до дня забезпечення вільного доступу представникам          ПАТ «Маріупольгаз» для монтажу/демонтажу лічильника газу. Що складає 23,6 м3 в місяць на одну людину.

Інтервал між процедурами повірки побутового  газового лічильника – 8 років.                 

  За термінами між повірками стежать фахівці служби з нагляду за витрачанням газу, за допомогою бази користувачів газу. З настанням дати повірки, наші спеціалісти  для Вашої зручності заздалегідь попереджають а також узгоджують дату та час зняття лічильника. 

  Якщо при повірці газового лічильника спеціалістами ПАТ «Маріупольгаз» будуть виявлені пошкодження або перевищення допустимої похибки, лічильник буде відправлений до дільниці служби з нагляду за витрачанням газу, та буде проведена оцінка ремонту.  Після закінчення ремонтних робіт лічильник буде встановлено споживачу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 067-411-29-54

                                                                                                                        З повагою, ПАТ «Маріупольгаз»

ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ ПАТ»МАРІУПОЛЬГАЗ» РЕГЛАМЕНТНІ РОБОТИ НА ЛИПЕНЬ 2020 РІК

 

 

Відключення газу  01.07.2020.  з  9-00 до 12-00

 

 

Кальміуський район

 

вул. Радіна  буд. 17 кв.1, 2, 3 - 3 споживача

 

регламентні роботи (служба газових мереж і ГРП)

До уваги абонентів ПАТ "Маріупольгаз" розклад регламентних робіт

 

Відключення газу 26.06.2020 з 8-00

Центральний район

вул. Бахчиванджи б. 20 – 40 квартир

регламентні роботи (служба з нагляду за витрачанням газу - зняття-встановлення побутових газових лічильників на повірку)

 

Відключення газу 27.06.2020 з 8-00

Центральний район

вул. Бахчиванджи д. 22 – 56 квартир

регламентні роботи (служба з нагляду за витрачанням газу - зняття-встановлення побутових газових лічильників на повірку

 

Відключення газу 29.06.2020 з 8-00

Центральний район

пр. Будівельників д.89 – 20 квартир

регламентні роботи (служба з нагляду за витрачанням газу - зняття-встановлення побутових газових лічильників на повірку

 

 

У Кварталі Азов’є через загрозу вибуху у будинку вимкнули газ.

 

Зараз у всіх квартирах постачання газу відновили, крім оселі порушника. Нагадаємо, через подібні несанкціоновані роботи 9 років тому стався вибух у п'ятиповерхівці на проспекті Будівельників. Тож, фахівці "Маріупольгазу" нагадують:

«Будь-який споживач, він не повинен допускати сторонніх осіб до виконання даних робіт. Після користування газовими приладами повинен бути перекритий кран. Вентиляційні системи повинні бути в справному стані. Почули запах газу? Негайно вжити заходів. Перекрити подачу газу. Відкрити приміщення для провітрювання і викликати аварійну службу 104», - наголосив генеральний директор ПАО "Маріупольгаз" Сергій Олефір.

https://youtu.be/RFZ09zQGJ8M

До відома споживачів природного газу про зміну ціни на послугу розподілу природного газу!

З 01 липня 2020р. для ПАТ «Маріупольгаз»  встановлено тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,308грн. за1м3 на місяць, згідно  Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1171 від 24.06.2020р.

Нагадуємо, що річна замовлена потужність об’єкта споживача на розрахунковій календарний рік визначається ПАТ «Маріупольгаз» виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, а саме з 01.10.2018р. по 30.09.2019р.

Місячна плата послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта споживача на тариф.

Звертаємо увагу споживачів, що, згідно Кодексу газорозподільних систем, оплата вартості послуги розподілу природного газу здійснюється побутовим споживачем до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка, який надає ПАТ «Маріупольгаз».

Наприклад,  отримана квитанція за липень на надану послугу у цьому місяці, повинна бути оплачена до 20 липня.

Для зниження фінансового навантаження,  споживач може здійснювати оплату попередньо не тільки за місяць, але і за квартал або півріччя, що дозволить заощадити на сплаті комісійного збору.

Здійснити оплату рахунку за послуги Ви маєте можливість на районних абонентних дільницях ПАТ «Маріупольгаз без комісійного збору.

Повідомляємо, якщо споживач не буде своєчасно оплачувати місячну вартість послуги розподілу природного газу, ПАТ «Маріупольгаз» буде проводити роботи по відключенню газопостачання і нарахуванню пені. У разі незабезпечення допуску до квартири/будинку для виконання робіт по відключенню газопостачання, крім послуги розподілу природного газу, згідно Кодексу газорозподільних систем, додатково буде нарахована компенсація, яка дорівнює двократному розміру від вартості послуги замовленої потужності. Відновлення газопостачання буде проводитися тільки після оплати вартості робот по підключенню.

Сподіваємось на Ваше розуміння та своєчасну оплату, так як від неї залежить безперебійна і безаварійна подача газу усім споживачам м.Маріуполя, Нікольського і Мангушського районів.

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»