Новини

Хто та скільки буде платити за крадіжку природного газу.

Українське законодавство передбачає застосовування штрафних санкцій до порушників, які незаконно споживають блакитне паливо шляхом самовільного під’єднання до газових мереж, зриву пломби, втручання в роботу газових лічильників, самовільні врізки у газопровід.

Працівники ПАТ «Маріупольгаз» проводять перевірки за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання, яке дозволяє виявити усі види втручання в систему газопостачання і газових лічильників. Розмір відшкодувань за збитки може становити до 200 тис. грн.

Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено несанкціоноване втручання в газорозподільну систему шляхом врізки до вузла обліку газу, проводяться нарахування за 2 роки. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі. Так, при опалювальній площі 70 м2 збитки в середньому складають 148 690 грн.

У разі не оплати штрафу, ПАТ «Маріупольгаз» припиняє газопостачання будинку до повного погашення боргу і справа передається до суду, при цьому споживач має сплатити ще й судовий збір.

ПАТ «Маріупольгаз» надає можливість споживачам, які мають незаконні врізки в газорозподільну систему або втручання в газовий лічильник до початку опалювального періоду самостійно повідомити в ПАТ «Маріупольгаз» за телефоном 098-407-38-48 для усунення порушення.

До таких споживачів штрафні санкції не будуть нараховуватися, а виконається перерахунок об’ємів споживання природного газу по середньому згідно їх групи споживання встановленой Кодексом, тільки за поточний 2020р., який також буде розраховуватись залежно від розміру опалювальної площі. Сума нарахувань при опалювальній площі 70 м2 в середньому буде складати 11152 грн.

Отож, вдаючись до незаконного використання газу, споживачам слід розуміти, що з часом ці факти все одно будуть виявлені. Тому набагато дешевше споживати блакитне паливо легально та сплачувати щомісячно платіжки.        

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз» 

 

 

 

ПАТ «Маріупольгаз» розігрує СМАРТФОН та сучасні подарунки !!!

ПАТ «Маріупольгаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу.

Перший крок:

Оплати доставку газу до кінця 2020 року!

Другий крок

Зареєструйте особовий рахунок у Viber-боті!

Інструкція 

Третій крок

Вигравай сучасні подарунки!

Умови акції прості:

З 15 вересня по 15 жовтня 2020р. оплатіть послугу розподілу природного газу на рахунок ПАТ «Маріупольгаз» по грудень 2020р. включно.

Зареєструйте особовий рахунок у Viber-боті за посиланням https://margaz.com.ua/viber

Три переможця з числа учасників акції визначимо 30 жовтня 2020 р. за допомогою генератора випадкових чисел.

Акція діє з 15 вересня по 15 жовтня 2020 р.

В акції також приймають участь споживачі ПАТ «Мариіупольгаз», які оплатили послугу розподілу природного газу до кінця року у період з 1 січня по 15 вересня 2020 року та зареєстрували особовий рахунок у Viber-боті.

В якості призів переможці отримають смартфон Samsung Galaxy A10s, сучасні бездротові навушники Realme Buds Air Neo або мікрохвильову піч DELFA.

Поспішайте! Сучасні подарунки чекають на ВАС!

Деталі за тел 098-121-40-52 (Єдиний центр по роботі з абонентами ПАТ «Маріупольгаз»).

Регламентні роботи у смт.Ялта

Регламентні роботи 10.09.2020р.. (2)

Тимчасове відключення газу

Відключення споживачів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі низького тиску 11.09.2020р. з 9-00 до 15-00

 

м. Маріуполь

Кальміуський район

 

 

пр.Металургів

 

буд.№ 198 (64 споживача) 

буд.№ 200  (64 споживачів)

буд.№ 202 (70 споживачів)

 

Публічний акаунт ПАТ "Маріупольгаз" у Viber

Шановний споживач!

 

Приєднуйтесь до публічного акаунту  ПАТ "Маріупольгаз"   у Viber за посиланням

https://margaz.com.ua/viber

Ви також можете скористатись qr-кодом, для цього відкрийте меню Viber, оберіть "QR-код", після чого наведіть камеру на зображення з кодом.

 

За допомогою нашого чат боту ви зможете передавати показання лічильника, переглянути поточний стан рахунку та сплатити за послугу з  розподілу природного газу.

 

Иснструкція роботи з публічним акаунтом (Чат-ботом):

Перейдіть за посиланням  https://margaz.com.ua/viber

 

Ви побачите вікно вашого листування з Чат-ботом.

Натисніть кнопку Почати (Начать) ;