Новини

Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу і відновлення газопостачання

ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи.

Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.

Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка).

В 2020 раці ПАТ «Маріупольгаз» здійснило більш ніж 720 відключень споживачів – боржників і споживачів, які крадуть природний газ.

ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.

Для вирішення питання погашення заборгованості і відновлення газопостачання споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».

У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм  природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.

Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено самовільне відновлення газоспоживання, при комплексному споживанні природного газу і опалювальній площі 70м2 нарахування об’єму природного газу складають 793,6м3 в місяць.

За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м.Маріуполь, вул.Миколаївська,16 або до Вашого районного відділку.

 

Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45

Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45;

                           перерва з 12-00 до 12-45.

 

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»

АКЦІЮ від ПАТ «Маріупольгаз» завершено

АКЦІЮ  від ПАТ «Маріупольгаз» завершено 

Нагадаємо головні правила участі : Оплата послуги транспортування газу до кінця року та реєстрація особового рахунку у Viber-боті.

Головними акційними призами стали: смартфон SamsungGalaxyA10s, сучасні бездротові навушники RealBudsAirNeo  мікрохвильова піч DELFA.

 

Першим переможцем в акції від ПАТ «Маріупольгаз» став (о/р 237259 Дмитрієв Ігор Володимирович м. Маріуполь,  вул.9 Авіадивізії б.6 кв.47) і переможець отримав смартфон Samsung Galaxy A10s    

                                                                                                    

 

Другим переможцем став (о/р 43107 Малюга Юрій Васильович  смт.Мангуш, вул.Морських Десантників б.33) і переможець отримав бездротові навушники     Real Buds Air Neo 

airpods       

                                                                                      

Третім переможцем став (о/р 209267 Рибін Ілля Миколайович м.Маріуполь, вул.Троїцька б.43 кв.73) і він отримав  мікрохвильову піч DELFA

microwave                  

                                                                                               

Щиро вітаємо із перемогою!  Бажаємо приємного користування, та подальшого успіху.

Шановні учасники акції, не засмучуйтесь та слідкуйте за нашими новинами та акціями у Facebook : https://www.facebook.com/MariupolgaZZ  та на сайті : https://margaz.com.ua

Визначення переможців з числа учасників акції

Припиненя прийому абонентів

Шановні абоненти!

З   метою   попередження поширення коронавірусної  інфекції  прийом абонентів не проводиться.

Каси працюють в штатному режимі.

Контакт центр 

(0629) 59-61-04;
098-121-40-52;
050-423-42-45.
 

Публічний акаунт ПАТ "Маріупольгаз" у Viber

https://margaz.com.ua/viber

 

Чат-бот ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

https://t.me/mariupolgazbot

 

 

Адміністрація

 

 

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ "Маріупольгаз" на 2021р.

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу  для ПАТ "Маріупольгаз" на 2021р.

Чат-бот ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

Шановний споживач!

Приєднуйтесь до чат-бота ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

https://t.me/mariupolgazbot

 

За допомогою нашого чат-боту ви зможете передавати показання лічильника, переглянути поточний стан рахунку та сплатити за послугу з  розподілу природного газу.