Новини

До уваги абонентів - Локдаун у ПАТ "Маріупольгаз"

ПАТ «Маріупольгаз» розігрує сучасні подарунки!

ПАТ «Маріупольгаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу. 

Умови акції прості: з 1 по 31 січня 2021р. оплатіть послугу розподілу природного газу на рахунок ПАТ «Маріупольгаз» за перше півріччя 2021р.та чекайте на розіграш призів.

5 переможців з числа учасників акції визначимо 19 лютого 2021 р. за допомогою генератора випадкових чисел.

В якості призів переможці отримають:

1.Електрочайник ZELMER

2.Блендер GORENJE

3.Сковорода гриль

4.Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4

5.Power Bank TP-Link 20000 mAh

Поспішайте! Сучасні подарунки чекають на ВАС!

Деталі за тел 098-121-40-52 (Єдиний центр по роботі з абонентами ПАТ «Маріупольгаз»).

 

 

Алгоритм визначення замовленої потужності на 2021 рік!

Нагадуємо, що згідно Кодексу газорозподільних систем річна замовлена потужність об’єкта споживача на розрахунковій календарний рік визначається Оператором ГРМ (яким є ПАТ «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, а саме з 01.10.2019р. по 30.09.2020р.

Згідно постанови НКРЕКП №580 від 07.03.2020р. з 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об'єкта (об'єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об'єкта споживача, що не є побутовим.

Зміна тарифу на розподіл природного газу з 1 січня 2021р.

ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

ПAT «Маріупольгаз» інформує споживачів природного газу щодо розміру тарифу на послуги розподілу природного газу

 

з 01.01.2021 року

 

Од.виміру

з ПДВ

ПДВ

без ПДВ

Тариф на послуги розподілу природного газу

грн./м(на місяць)

1,836

0,306

1,53

 

Підстава: Постанова НКРЕКП від 16.12.2020р. № 2457 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для  ПAT «Маріупольгаз».

 

Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим НКРЕКП, що сплачується як плата за річну замовлену потужність з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, а саме: річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГPM (ПAT «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:

39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

Підстава: Кодекс газорозподільних систем (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2494 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за №1379/27824));

Типовий договір розподілу природного газу (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2498 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1384/27829)).

 

 

Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу і відновлення газопостачання

ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи.

Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.

Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка).

В 2020 раці ПАТ «Маріупольгаз» здійснило більш ніж 720 відключень споживачів – боржників і споживачів, які крадуть природний газ.

ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.

Для вирішення питання погашення заборгованості і відновлення газопостачання споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».

У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм  природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.

Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено самовільне відновлення газоспоживання, при комплексному споживанні природного газу і опалювальній площі 70м2 нарахування об’єму природного газу складають 793,6м3 в місяць.

За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м.Маріуполь, вул.Миколаївська,16 або до Вашого районного відділку.

 

Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45

Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45;

                           перерва з 12-00 до 12-45.

 

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»