Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу і відновлення газопостачання

ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи.

Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.

Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка).

В 2020 раці ПАТ «Маріупольгаз» здійснило більш ніж 720 відключень споживачів – боржників і споживачів, які крадуть природний газ.

ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.

Для вирішення питання погашення заборгованості і відновлення газопостачання споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».

У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм  природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.

Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено самовільне відновлення газоспоживання, при комплексному споживанні природного газу і опалювальній площі 70м2 нарахування об’єму природного газу складають 793,6м3 в місяць.

За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м.Маріуполь, вул.Миколаївська,16 або до Вашого районного відділку.

 

Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45

Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45;

                           перерва з 12-00 до 12-45.

 

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»