Новости

К сведению потребителей ПАО «Мариупльгаз»!

Согласно п.23 Постановления Кабинета Министров Украины № 2246 от 09.12.1999г. «Об утверждении Правил предоставления населению услуг по газоснабжению» ответственность за сохранность и целостность установленных у потребителя счетчиков газа и пломб на них несет потребитель.

      О нарушении в работе счетчика газа, неисправности, выявлении  внешнего повреждения счетчика газа или возникновении  сомнений относительно достоверности его показаний потребитель обязан безотлагательно уведомить ПАО «Мариупольгаз»:

-       в случае если газ не поступает  через счетчик -  аварийно-диспетчерскую службу   по телефону 104;

-       в случае если газ поступает через счетчик -  Контакт-центр  ПАО «Мариупольгаз» по телефонам: (0629) 532 104; (0629) 596 104: (098) 121 40 52;(050) 423 42 45.

 

Администрация ПАО «Мариупольгаз»

К сведению абонентов Новоазовского района

К сведению абонентов

ПАО «Мариупольгаз» 

В связи с невозможностью осуществления хозяйственной деятельности на территории Новоазовского района по независящим от ПАО «Мариупольгаз» причинам – отсутствие органов государственного казначейства банковских учреждений и, как следствие, невозможности потребителей производить оплату, наше предприятие не осуществляет прием денежных средств за потребленный природный газ в указанном районе.

Абоненты могут произвести оплату за потребленный природный газ через финансовые учреждения города Мариуполя, квитанции на оплату предоставленных услуг можно получить по адресу: г. Мариуполь, ул. Николаевская, 16,  кабинет № 111.

 

ПОСТАНОВА КМУ від 8 червня 1996 р. N 619 Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 8 червня 1998 року N 822, від 21 червня 2001 року N 670, від 29 жовтня 2002 року N 1632, від 6 серпня 2014 року N 409

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 червня 1996 р. N 619

Київ

Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників

Із змінами і доповненнями, внесеними 
постановами Кабінету Міністрів України 
від 8 червня 1998 року N 822,
 від 21 червня 2001 року N 670,
 від 29 жовтня 2002 року N 1632,
від 6 серпня 2014 року N 409

Додатково див. оголошення
("Офіційний вісник України", N 101, 11 січня 2010 р.),
 постанову Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 7 квітня 2010 року

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників (додаються).

Ці норми є єдиними для всіх населених пунктів і діють починаючи з 1 липня 1996 року.

2. Установити, що до опалюваної площі належить загальна площа квартири (будинку) без урахування площі лоджій, балконів, терас. З опалюваної площі також вилучається площа приміщень, у яких відсутні тепловіддавальні поверхні (радіатори, регістри, стінки печей, трубопроводи систем опалення тощо) та які безпосередньо не з'єднані з опалюваними приміщеннями дверними та іншими отворами.

Під час нарахування плати за природний газ, використаний на індивідуальне опалення, приймається норма опалюваної площі 21 кв. метр на наймача або власника житла і кожного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю.

За надлишок опалюваної площі понад зазначену норму (крім однокімнатних квартир) плата за природний газ справляється у розмірі 1,3 тарифу. Ця норма не поширюється на одиноких непрацездатних громадян і сім'ї, що складаються лише з непрацездатних осіб.

3. Міністерству економіки, Міністерству соціального захисту населення, Міністерству фінансів, Міністерству праці, Міністерству у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у двомісячний термін розробити заходи щодо соціального захисту населення у зв'язку з введенням нових норм споживання природного газу.

4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 1995 року N 219 "Про впорядкування оплати населенням спожитого природного газу" та від 16 січня 1996 р. N 75 "Про продовження терміну дії тимчасових норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників".

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Міністр 
Кабінету Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙТЕНКО

 

 

Інд. 37

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 8 червня 1996 р. N 619

 

НОРМИ 
споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників

Вид споживання природного газу

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання

куб. метрів людино-місяць

6

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача

-

9

Плита газова та водонагрівач

-

18

Опалювально-варильна піч (кухонне вогнище) - на приготування їжі, підігрів води та інші побутові потреби: 

куб. метрів 
людино-місяць 
в міжопалювальний період 

 

включно до трьох мешканців 

 

70 

на кожного наступного мешканця 

 

45 

Опалювально-варильна піч (кухонне вогнище) - на опалення, приготування їжі, підігрів води та інші побутові потреби: 

куб. метрів 
кв. метр на місяць 
в опалювальний період 

 

включно до 20 кв. метрів опалювальної площі 

 

20 

на кожний додатковий кв. метр опалюваної площі 

 

11 

Індивідуальне опалення в будинках не вище двох поверхів, крім будинків, де встановлено опалювально-варильну піч (кухонне вогнище) (на 1 кв. метр опалюваної площі)

куб. метрів
 кв. метр на місяць в опалювальний період

11,0*

Приготування кормів та підігрівання води домашній худобі:

куб. метрів
 голово-рік

 

кінь

-

50

корова

-

250

свиня

-

135

вівця

-

15

коза

-

25

 

(норми із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 29.10.2002 р. N 1632,
від 06.08.2014 р. N 409)

____________

Норма на індивідуальне опалення застосовується з 1 жовтня 1996 року. До цього терміну на індивідуальне опалення в будинках не вище двох поверхів діє норма 5 куб. метрів на один квадратний метр опалюваної площі за місяць.

Примітки:

1. Якщо природний газ використовується для опалення багатоповерхових будинків (три і більше поверхів), норми споживання встановлюються Урядом Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.

2. Якщо природний газ використовується для опалення теплиць та для інших потреб, застосовуються норми споживання згідно з проектами відповідних споруд і будівель, а у разі їх відсутності - згідно з проектними даними газового обладнання.

3. Якщо абонент користується опалювальними приладами, крім опалювально-варильних печей (кухонних вогнищ), в неопалювальний період починаючи з 1997 року, норма споживання становить 30 відсотків діючої в опалювальний період.

(примітка 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.10.2002 р. N 1632)

4. Тривалість опалювального періоду встановлюється Урядом Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.

5. У разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 9 куб. метра на людину на місяць.

Термін відсутності гарячого водопостачання (понад 6 годин на добу у разі цілодобового водопостачання або понад 30 відсотків загального часу подавання води за добовим графіком), в який не включається перерва в його постачанні у нічний час (з 24 до 6 години) фіксується в двосторонньому акті, що підписується теплопостачальною та газозбутовою організаціями і є підставою для перерахунку населенню плати за гаряче водопостачання та газ. За цей період населення не здійснює плату за користування централізованим гарячим водопостачанням. Газозбутова організація після закінчення півріччя надсилає абоненту перерахунок за спожитий газ в період відсутності централізованого гарячого водопостачання.

(норми доповнено приміткою 5 згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.98 р. N 822,
 примітка 5 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 21.06.2001 р. N 670,
від 06.08.2014 р. N 409)

6. Якщо у приміщенні крім опалювально-варильних печей (кухонних вогнищ) встановлено інші газові прилади, норми споживання природного газу ними враховуються додатково до діючих норм споживання природного газу на опалювально-варильні печі (кухонні вогнища).

(норми доповнено приміткою 6 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.10.2002 р. N 1632) 

Утвержден порядок назначения и предоставления населению компенсации дополнительных затратна оплату коммунальных услуг в том числе по газоснабжению

К сведению абонентов ПАО «Мариупольгаз»!

           Постановлением Кабинета Министров Украины от 05.04.2014г. № 83 «Об усилении социальной защиты населения в условиях повышения цен и тарифов на коммунальные услуги» утвержден порядок назначения и предоставления населению компенсации дополнительных затратна оплату коммунальных услуг  в том числе по газоснабжению.

         Компенсация дополнительных затрат на оплату коммунальных услуг предоставляется государством безвозмездно, ее получение не связано с изменением формы собственности жилья и не влечет за собой такое изменение.

         Для  назначения  компенсации Вам необходимо обратиться в Управление труда и социальной защиты населения по месту регистрации с соответсвующим заявлением и предъявить паспорт гражданина Украины.

          К заявлению  прилагается:

-   справка о составе зарегистрированных в домостроении (жилых помещениях) лиц;

- справка о доходах каждого лица, зарегистрированного в домостроении (жилых помещениях) по форме, утвержденной приказом Министерства труда и социальной политики от 27.08.2004г. № 192  (кроме справок о размере пенсии и социальной помощи).

 

                                                                                                                         Администрация ПАО «Мариупольгаз»

Создан антикризисный энергетический штаб оперативного реагирования

К сведению потребителей!

В связи с наличием дестабилизирующих факторов, с целью оперативного принятия мер по устранению нестандартных и непредвиденных ситуаций в системе газоснабжения на базе ПАО «Мариупольгаз» создан антикризисный энергетический штаб оперативного реагирования.

  • Руководитель штаба генеральный директор ПАО «Мариупольгаз»  Веремеенко М.В.
  • Заместитель – главный инженер ПАО «Мариупольгаз» Грудолов Н.А.

По вопросам аварий, снижения давления в газовых сетях, утечки газа обращаться по контактному телефону  – 104 (круглосуточно).

По вопросу ремонта газового оборудования и газовых приборов по телефонам Контакт – центра : 532-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45 (с 8.00 до 17.00)