Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) на місцях щодо необхідності внесення змін до тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ "Маріупольгаз" на 2017 рік.

До уваги замовників послуг з розподілу природного газу ПАТ «Маріупольгаз» та представників органів місцевого самоврядування

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 « Про затвердження Порядку проведення  відкритого обговорення  проектів рішень Національної комісії  що здійснює державне регулювання  у сферах  енергетики та комунальних  послуг»  ПАТ «Маріупольгаз» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)   щодо необхідності внесення змін до  тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на  2017рік.

Обґрунтування щодо необхідності зміни тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» та проект структури тарифу  на послуги розподілу природного газу  на 2017рік для ПАТ «Маріупольгаз»  оприлюднені на офіційному сайті ПАТ "Маріупольгаз" у мережі Інтернет  15 серпня 2017року.

Зауваження та пропозиції від  зацікавлених осіб (фізичних та юридичних осіб) щодо необхідності внесення змін до  тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2017рік приймаються до 29 серпня 2017року у письмовому або електронному вигляді із позначкою у темі листа "Тариф на розподіл природного газу" за адресою:

електрона адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
поштова адреса: ПАТ «Маріупольгаз»,  87515, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16.

Контактна особа:  Левіна Олена Вікторівна  тел.:  096 334 75 75

Відкрите обговорення відбудеться  30 серпня 2017року о 09:00 у приміщенні ПАТ «Маріупольгаз» за адресою: 87515, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16, корпус 1, зал засідання.

Для участі у відкритому обговоренні (слуханні) питання щодо необхідності внесення змін до  тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2017рік  заявки  від місцевих органів вади або  органів  місцевого самоврядування    приймаються до  29 серпня 2017 у письмовому та/або електронному вигляді.