Внимание потребителей, оформляющих жилищную субсидию!

Шановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Ми надсилаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення відповідного району.

Адреси  управлінь соціального захисту населення:

Жовтневий район: пр. Металургів, 35;
Иллічівський район: вул. Куйбишева, 17;
Приморський район: вул. Гагаріна, 5;
Орджоникідзевський район:  пр. Перемоги, 16;
Володарський район: смт Володарське, вул. Ленина, 112;
Першотравневий: смт Мангуш вул. Поштова, 65.

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309 або у місцевому управління соціального захисту населення відповідного району за телефонами:

Жовтневий район: 47-04-63;

Иллічівський район: 38-97-94;

Приморський район: 40-35-25;

Орджоникідзевський район: 22-31-95;

Володарський район: (06246) 2-04-67;

Першотравневий район: (06297) 2-43-69.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua.

 

Бланки заяви і декларації про доходи та інструкції про порядок заповнення бланків будуть рознесені населенню комунальними підприємствами.